Bartosz Ostałowski

Wstecz


Bartosz Ostałowski urodził się w 1986 roku. w Nowym Sączu w woj. Małopolskim. W wieku 19 lat uległ wypadkowi komunikacyjnemu, w wyniku którego stracił obie ręce. Do Światowego Związku Artystów Malujących Ustami i Nogami należy od 1 marca 2009 roku w tym samym czasie rozpoczął współprace z wydawnictwem "Amun" z Raciborza.

    Ukończyłem studia inżynierskie, ale teraz skupiam się na malarstwie oraz motosporcie. To moje dwie największe pasje, które dają mi dużo satysfakcji i radości.

   Jeszcze przed wypadkiem szkicowałem i wykonywałem projekty graficzne. Jednak dopiero po utracie rąk, w pełni ujawnił się talent malarski - zaczęły powstawać pierwsze obrazy. Od zawsze interesowałem się malarstwem i podziwiałem kompozycję i technikę twórców. Pewne doświadczenie w rysunku zdobyłem własną pracą, kontaktuję się również z uznanymi malarzami, aby doskonalić swoją technikę, uczestniczę również w zajęciach organizowanych przez galerie artystyczne.

   Posługuję się różnymi technikami: akwarela, olej, pastel oraz szkice ołówkiem. Moim ulubionym tematem malarskim są pejzaże. Dużo eksperymentuję w różnych stylach i technikach, aby osiągać coraz lepsze efekty. Każdy może fotografować rzeczywistość, więc lubię tworzyć obrazy nieco od niej odbiegające. W życiu prywatnym jestem optymistą, bardzo lubię jeździć samochodem, co sprawia mi dużą radość równocześnie czas spędzony w aucie mnie relaksuje. Moim marzeniem, od dziecka były starty w wyścigach samochodowych, teraz marzenie się spełnia, mam już pierwsze sukcesy. Oprócz motoryzacji interesuję się grafiką komputerową.

Czas spędzony na tworzeniu wycisza mnie, jakość i styl moich obrazów cały czas się zmienia,
gdyż uczę się i doskonalę w malarstwie. Przede mną jeszcze dużo pracy.

 e-mail: bartekmoto.com@wp.pl, tel. 510 75 88 88

https://www.youtube.com/watch?v=IocLkk3aYlk
Avalon Extreme z Bartoszem Ostałowskim

http://www.ostałowski.pl/wernisaz-bartosza-ostalowskiego,2


© 2015 Wydawnictwo AMUN Sp. z o.o., Racibórz. Wszelkie prawa zastrzeżone.