Dziękujemy za zainteresowanie naszą witryną. Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego przetwarzamy dane wyłącznie na podstawie przepisów prawnych (RODO). Możecie Państwo odwiedzić naszą stronę nie podając żadnych danych osobowych.

KLAUZAULA INFORMACYJNA
Dotycząca posiadanych danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust.2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku informujemy, iż:

 1. Pani/Pana dane osobowe znajdują się w bazie Kontrahentów Wydawnictwa AMUN sp. z o.o..
 2. Administratorem Pani/Pana danych jest Wydawnictwo AMUN z siedzibą w 47-400 Racibórz ul.Waryńskiego 21.
 3. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie niezbędnym do realizacji procesów handlowych z kontrahentami.
 4. Administrator za pośrednictwem Serwisu oraz innych form komunikacji zbiera i przetwarza poniżej wyszczególnione dane osobowe Użytkowników przekazywane podczas procesów rejestracji w Serwisie: imię i nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail, numer telefonu.
 5. Przetwarzanie Państwa danych osobowych pozwala nam na świadczenie usług m.in. utrzymanie Państwa konta, realizowania zamówień, kontakt związany z wykonaniem umowy, a także przesyłanie informacji marketingowych.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania umowy oraz na czas zgodny z obowiązującymi przepisami z uwzględnieniem przedawnienia roszczeń oraz zobowiązań podatkowych. Dane osobowe na przetwarzanie, których wyrazili Państwo zgodę będą przechowywane do czasu cofnięcia przez Państwa zgody.
 7. Użytkownik w każdej chwili ma prawo wglądu i zmiany swoich danych osobowych, a także żądania od Administratora niezwłocznego ich usunięcia („prawo do zapomnienia”)
 8. Żądania z zakresu przetwarzania danych osobowych mogą Państwo zgłaszać mailowo na adres administratora danych.
 9. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane operatorowi płatności (imoje) oraz firmie kurierskiej.
 10. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu.
 11. Podanie Pani/Panu danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w zakresie realizacji procesów handlowych. Niepodanie tych danych uniemożliwi sporządzenie niezbędnej dokumentacji handlowej.
 12. Administrator zobowiązuje się do dołożenia wszelkich starań w celu zachowania należytego zabezpieczenia danych osobowych Klienta.
 13. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 14. W celu skorzystania z przysługujących Pani/Panu praw wynikających z faktu przetwarzania danych osobowych przez AMUN prosimy o kontakt mailowy z Administratorem bezpieczeństwa Informacji office@amun.com.pl

Będzie nam miło, jeśli RODO nie stanie nam na drodze i zostaniecie nadal z nami.